Hodně zdraví

Imunio Gold Imunio Gold Náhled Imunio Gold
Doplněk stravy
1180 Kč 944 Kč

Doplněk stravy pro silnější podporu organismu, vhodný pro dlouhodobé užívání, obsahuje 240mg vysoce kvalitního a vysoce účinného betaglukanu, extrahovaného z čerstvé hlívy ústřičné, vitamín C a vitamín D.

Tobolky IMUNIO Gold jsou ideální pro silnější podporu organismu u všech, kteří pečují o své zdraví. Jsou vhodné i při prvních zdravotních komplikacích nebo v obdobích vyčerpání a únavy u dospělých. Účinné složky doplňku stravy IMUNIO Gold přispívají nejen ke správnému fungování imunitního systému, ale také k ochraně buněk před oxidačním stresem a celkovým přetížením. Je vhodný pro lidi náchylné k častým onemocněním, jakož i lidí s výraznějším tělesným nebo psychickým vypětím a stresem. Betaglukan Imunio je zpracován patentovaným procesem extrakce a purifikace (čištění). Navíc je mikronizovaný, což zaručuje vysokou biologickou vstřebatelnost.

  • Přispívá ke správnému fungování imunitního systému
  • Vhodný pro lidi náchylné k častým onemocněním a pro lidí s výrazným tělesným nebo psychickým vypětím a stresem.
  • Chrání buňky před oxidativním stresem
  • Snižuje míru únavy a vyčerpání
  • Chrání organismus před celkovým přetížením
-
+
Koupit

IMUNIO Gold je ideální pro silnější podporu organismu u všech, kteří pečují o své zdraví. Je vhodný i při prvních zdravotních komplikacích nebo v obdobích vyčerpání a únavy u dospělých. Účinné složky doplňku stravy IMUNIO Gold přispívají nejen ke správnému fungování imunitního systému, ale také k ochraně buněk před oxidačním stresem a celkovým přetížením. Je vhodný pro lidi náchylné k častým onemocněním, jakož i lidí s výraznějším tělesným nebo psychickým vypětím a stresem.

Betaglukan Imunio je zpracován patentovaným procesem extrakce a purifikace (čištění). Navíc je mikronizovaný, což zaručuje vysokou biologickou vstřebatelnost.

1-2 kapsle denně, zapít tekutinou. Doporučujeme užívat po dobu minimálně tří měsíců.

Doplněk stravy je vhodný pro děti od 3 let. Vhodné pro diabetiky, celiaky Přípravek se nepoužívá jako náhrada pestré stravy. V případě těhotných a kojících žen je třeba užívání výrobku konzultovat s lékařem. Přípravek nesmí užívat pacienti s transplantova

Skladujte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě 15-25 ° C mimo přímého slunečního záření.